×
Moudro dne

„Podobně, jako si nestačí knihu jen prolistovat, musíte si přečíst i celý web. Jinak Vám nebude zcela jasné, co daná služba nabízí a chybí Vám potřebné informace ...“ neznámý webový guru.

Ovocnářská unie Moravy a Slezska

Cílem bylo vyrobit nový web pro Ovocnářskou unii Moravy a Slezska a vyřešit databázi pěstitelů nejen ovocných stromků. Můžete si tak najít svého lokálního prodejce.

Ovocnářská unie Moravy a Slezska

Klient

Ovocnářská unie

Rok realizace

2023

Typ webu

Katalog

Po schválení grafiky jsem vyřešil návrh struktury pro jednotlivé ovocnáře. Z dodaných dat jsem provedl kompletní import a kontrolu informací. Správce webu má možnost si data vyexportovat a jednotlivé plodiny propojit s danými pěstiteli.

Uživatel stránek si vybere požadovanou plodinu a systém mu vypíše všechny pěstitele podle daného kraje. Na detailu pěstitele jsou vidět všechny důležité informace včetně mapy. Takže si v létě můžete koupit třeba jahody nebo jablka od lokálního pěstitele.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse.  Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na plochu mobilu, podobně jako aplikaci. Vše je 100% responzivní, tak aby stránky byli přístupné odkudkoliv.