×
Moudro dne

„Podobně, jako si nestačí knihu jen prolistovat, musíte si přečíst i celý web. Jinak Vám nebude zcela jasné, co daná služba nabízí a chybí Vám potřebné informace ...“ neznámý webový guru.

Dítě v srdci

Pro prenatální hospic Dítě v srdci jsem připravil rozsáhlou prezentaci na toto téma. Hospic podporuje a provází rodiny zasažené ztrátou miminka v jakékoliv fázi těhotenství, během porodu nebo krátce po něm.

Dítě v srdci

Klient

Dítě v srdci

Rok realizace

2022

Typ webu

Informační portál

Jedná se o přepracování původního webu, kde byla prezentace těžko spravovatelná. V rámci realizace jsem standardně dodal návrhy v XD aby bylo vše jasné. Ze specifikace bylo potřeba doplnit některé nové sekce, jako „Příběhy rodičů“ či „Děti v naších srdcích“. Na míru projektu, byla doplněna sekce s registrací na konferenci v Praze. Obsah webu je kompletně editovatelný z administrace. Součástí webu je blog „Ze srdce“ kde se postupně plní jednotlivé příspěvky. To vše je postavené na webdilna | com.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Viz hodnocení. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na plochu mobilu, podobně jako aplikaci. Vše je 100% responzivní, tak aby stránky byli přístupné odkudkoliv.