×
Moudro dne

„Podobně, jako si nestačí knihu jen prolistovat, musíte si přečíst i celý web. Jinak Vám nebude zcela jasné, co daná služba nabízí a chybí Vám potřebné informace ...“ neznámý webový guru.

Centrum Zelený Anděl

Hledáte centrum zaměřené spíše na alternativní medicínu než na klasické léky a jste z Brna? Pak jděte na web moderního centra s alternativní medicínou Zelený Anděl.

Centrum Zelený Anděl

Klient

Centrum Zelený Anděl

Rok realizace

2020

Typ webu

E-shop

Po pěti letech původního webu, jsme společně provedli modernizaci celé prezentace. Z původního webu zůstal jen obsah stránek, který se lehce aktualizoval. Zároveň se rozšířil sortiment e-shopu, který si centrum spravuje samo.

Navrhl jsem webdesign, zajistil textařku, připravil nasazení na webdilna | com. Tedy již standardně je to komplentí relizace. Na webu najdete všechny důležité informace, včetně poradenství. Na míru jsem doprogramoval export objednávek přímo do interního systému. Centrum sídlí nedaleko Dětské nemocnice v Brně.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na mobil, podobně jako aplikaci a centrum, tak máte stále po ruce. Vše je 100% responzivní, včetně e-mailu s potvrzením objednávky.