Jaroměřická mlékárna

Web Jaroměřické mlékárny, byl jeden z prvních webů, vytvořený na redakčním systému webdilna | com. Po šesti letech došlo k jeho aktualizaci a celkové modernizaci na progresivní webovou aplikaci.

Jaroměřická mlékárna

Klient

Jaroměřická mlékárna

Rok realizace

2020

Typ webu

Firemní web

Jaroměřická mlékárna, redakční systém, firemní prezentace, webové stránky

V listopadu 2014 se spustil nový web Jaroměřické mlékárny, který jsem vytvořil jako jeden z prvních webů, na mém redakčním systému webdilna | com. Redakční systém od té doby prošel řadou změn a web samotný Jaroměřické mlékárny se plnil obsahem a bobtnal. Letos nastal čas celý web pročistit a aktualizovat do modernější podoby. Aktualizoval se obsah stránek (což je asi nejnáročnější část každé modernizace), smazali se již neplatné informace a využila se nové verze redakčního systému, která obsahuje lepší responzivní design a vše je tvořeno jako progresivní webová aplikace.

Redakční systém webdilna | com je tvořený podle pravidel Google Lighthouse, takže i webová prezentace Jaroměřické mlékárny je optimalizována podle těchto pravidel. Stránky dosahují vysokého hodnocení (viz. náhled výše). Samozřejmostí je validní HTML5 kód, vyplněné SEO informace a responzivní design.

Určitě koukněte na web Jaroměřické mlékárny. Najdete tam nejen přehled produktů, které jsou běžně k dostání ale třeba i tipy na recepty, jak si udělat rychlou svačinku. Jaroměřické mlékarně děkuji za svěřenou důvěru po šesti letech a doufám, že nový web bude sloužit podobě dlouho.