×
Moudro dne

„Podobně, jako si nestačí knihu jen prolistovat, musíte si přečíst i celý web. Jinak Vám nebude zcela jasné, co daná služba nabízí a chybí Vám potřebné informace ...“ neznámý webový guru.

Lékárna Zelený Anděl

Hledáte lékárnu zaměřenou spíše na alternativní medicínu než na klasické léky a jste z Brna? Pak jděte na web moderní lékárny s alternativní medicínou Zelený Anděl.

Lékárna Zelený Anděl
Klient:
Lékárna Zelený Anděl
Rok realizace:
2020

Po pěti letech původního webu, jsme společně provedli modernizaci celé prezentace lékárny. Z původního webu zůstal jen obsah stránek, který se lehce aktualizoval. Zároveň se rozšířil sortiment e-shopu, který si lékárna spravuje sama.

Navrhl jsem webdesign, zajistil textařku, připravil nasazení na webdilna | com. Tedy již standardně je to komplentí relizace. Na webu najdete všechny důležité informace k lékárně, včetně poradenství. Na míru jsem doprogramoval export objednávek přímo do interního systému lékárny. Lékárna sídlí nedaleko Dětské nemocnice v Brně.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na mobil, podobně jako aplikaci a lékárnu tak máte stále po ruce. Vše je 100% responzivní, včetně e-mailu s potvrzením objednávky.