×
Moudro dne

„Podobně, jako si nestačí knihu jen prolistovat, musíte si přečíst i celý web. Jinak Vám nebude zcela jasné, co daná služba nabízí a chybí Vám potřebné informace ...“ neznámý webový guru.

Italské Hole Masters

Pro dovozce italských holí Masters jsem připravil webovou prezentaci společně s e-shopem, kde jsou naplněné hole pro skialp, běžecké lyžování nebo Nordic Walking.

Italské Hole Masters

Klient

Hole Masters

Rok realizace

2021

Typ webu

E-shop

Kompletní realizace jednoduchého e-shopu proběhla poměrně rychle, neboť byli připravené podklady, fotografie a celkově struktura všech dat a to především pro produkty v e-shopu. Produkty jsou rozděleny do základních kategorií, vše má svoje popisky. Některé produkty mají velikostní nebo barevné varianty, které je možné využívat ve webdilně. E-shop je napojený na Zásilkovna.cz, takže nakupující si pohodlně vybere nejbližší pobočku.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na mobil, podobně jako aplikaci, což se u e-shopu hodí. Vše je 100% responzivní, včetně e-mailu s potvrzením objednávky.

Pokud tedy hledáte hole pro svoje toulky v přírodě, určitě se mrkněte na stránky dovozce holí do České republiky.