×
Moudro dne

„Pesimista si stěžuje na nepříznivý vítr. Optimista čeká, až se změní na příznivý. Realista přizpůsobí plachty.“ Charles Farrar Browne, spisovatel

HS Interiéry

Kompletní přepracování původní prezentace do nového hávu, včetně zajištění obsahu stránek, převodu na nový webhosting a celkovou optimalizaci.

HS Interiéry
Klient:
HS Interiéry
Rok realizace:
2020

Pro truhlářství a stolařskou dílnu v Hrušovanech nad Jevišovkou, jsem zrealizoval kompletní modernizaci webové prezentace a všeho okolo. Od návrhu struktury stránek, návrhu grafiky, zajištění textů s pomocí copywriterky až po převod na nový webhosting a celkovou optimalizaci webových stránek.

Redakční systém webdilna | com je optimalizovaný podle pravidel Google Lighthouse a každá nově vznikající prezentace je optimalizována podle těchto pravidel. I když u hodnocení přístupnosti je to někdy potíž, především kvůli kontrastnímu poměru textu a pozadí. Performance se odvíjí od rychlosti připojení a vytížení webhostingu. I tak prezentace dosahuje vysokého hodnocení. Samozřejmostí je validní HTML5 kód, vyplněné SEO informace a responzivní design. Chcete-li vyrobit nábytek na míru, koukněte na HS Interiéry.