Gymnázium Dačice

Pro víceleté gymnázium v Dačicích jsem připravil kompletní redesign webových stránek a správu obsahu postavou na webdílně.

Gymnázium Dačice

Klient

Gymnázium Dačice

Rok realizace

2019

Typ webu

Školní web

webové stránky, wireframe, stránky gymnázia, redesign, Adobe XD, tvorba stránek

Byl jsem oslovený s požadavkem na kompletní modernizaci webových stránek gymnázia v Dačicích. Kromě redesignu webu, to znamenalo přenést původní články, ručně je zformátovat obsah v novém systému (asi 130 článků), doplnit náhledové fotografie aj. Následně naplnit přepracovaných obsah celého webu.

Průběh zakázky

Celý web je primárně postavený na blogu, který píší učitelé i samotní studenti. Studenti gymnázia jsou hodně aktivní a mají vlastní televizi G-one.tv (nebylo součástí realizace). Videa se automaticky načítají do webu a správce webu má možnost jednotlivé videa připojit k novince. Kromě webu jsem zprostředkoval tvorbu loga.

V rámci realizace jsem připravil drátěný model stránek (interaktivní wireframe v Adobe XD). Zajistil jsem naplnění nových stránek z dodaných podkladů. Po dokončení webu jsem provedl zaškolení na používání webdílny a předal web do správy. Web je samozřejmě responzivní a aktuální podobu, kterou si plní sami zaměstnanci školy, si můžete prohlédnout na webu gymnázia.