×
Moudro dne

„Pesimista si stěžuje na nepříznivý vítr. Optimista čeká, až se změní na příznivý. Realista přizpůsobí plachty.“ Charles Farrar Browne, spisovatel

Gymnázium Dačice

Pro víceleté gymnázium v Dačicích jsem připravil kompletní redesign webových stránek a správu obsahu postavou na webdílně.

Gymnázium Dačice
Klient:
Gymnázium Dačice
Rok realizace:
2019

Byl jsem oslovený s požadavkem na kompletní modernizaci webových stránek gymnázia v Dačicích. Kromě redesignu webu, to znamenalo přenést původní články, ručně je zformátovat obsah v novém systému (asi 130 článků), doplnit náhledové fotografie aj. Následně naplnit přepracovaných obsah celého webu.

Průběh zakázky

1. Struktura stránek

2. Interaktivní wireframe

3. webdesign

4. kompletní realizace

Celý web je primárně postavený na blogu, který píší učitelé i samotní studenti. Studenti gymnázia jsou hodně aktivní a mají vlastní televizi G-one.tv (nebylo součástí realizace). Videa se automaticky načítají do webu a správce webu má možnost jednotlivé videa připojit k novince. Kromě webu jsem zprostředkoval tvorbu loga.

V rámci realizace jsem připravil drátěný model stránek (interaktivní wireframe v Adobe XD). Zajistil jsem naplnění nových stránek z dodaných podkladů. Po dokončení webu jsem provedl zaškolení na používání webdílny a předal web do správy. Web je samozřejmě responzivní a aktuální podobu, kterou si plní sami zaměstnanci školy, si můžete prohlédnout na webu gymnázia.