G-one.tv

Ve spolupráci s Gymnázium Dačice jsem připravil nový web studentské internetové televize G-one. V projektu je přes 1 000 videí za posledních 10 let a nové webové stránky mají jak light, tak dark mode webové prezentace.

G-one.tv

Klient

Gymnázium Dačice

Rok realizace

2022

Typ webu

Televize

školní webové stránky, školní televize, katalog videí, mobilní, dark mode

Internetová televize Gymnázia Dačice už více než 10 let dokumentuje všechny důležité i nedůležité události školního života. Její obsah vytvářejí sami studenti. Cílem bylo předělat původní web do modernější podoby, kde bude možné prezentovat videa na vstupní straně, přidávat ohlédnutí na předchozí roky apod. Videa se plní z administrace, formou článků, s možností si video stáhnou a jsou rozděleny do kategorií.

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Viz hodnocení. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na plochu mobilu, podobně jako aplikaci. Vše je 100% responzivní, tak aby stránky byli přístupné odkudkoliv.

G-one.tv jakožto studentský projekt má velkou historii a při tvorbě nového webu, jsem se u některých videí poměrně pobavil. Je fajn se ohlédnout za studentskými lety a poslechnout si názor nastupujících generací. Tak se neváhejte kouknout na pár videí na webu G-one.tv