Bistro Park Šlapanice

Byl jsem osloven s výrobou webu pro nově vzniklé, moderní bistro v brněnských Šlapanicích, které je součástí městského parku Šlapanice. Nové bistro působí moc útulně a doporučuji ho navštívit.

Bistro Park Šlapanice

Klient

Bistro Park

Rok realizace

2021

Typ webu

web bistra

Bistro Park, Šlapanice, webové stránky bistra, restaurace

Opět se jedná o kompletní realizaci webu, včetně naplnění stránek, návrhu grafiky a celkové zprovoznění na produkční doméně klienta. Jelikož mám Bistro Park kousek, zajel jsem nafotit i pár fotek do galerie bistra. Celý web jsem připravil, zkontroloval na mobilu, tabletu apod. jak je u mých realizací zvykem. Místo novinek, jsme využili kalendář akcí i informační statusy, které jsou součástí webdílny.

Report Bistro Park

Celý web je kompletně odladěný podle pravidel Google Lighthouse. Viz hodnocení. Webové stránky si můžete, přes výchozí prohlížeč, nainstalovat na mobil, podobně jako aplikaci, což se hodí hlavně pro polední menu. Vše je 100% responzivní, tak aby stránky byli přístupné odkudkoliv.

Jestli bydlíte někde z okolí Šlapanic, nebo budete mít cestu okolo, doporučuji Bistro Park navštívit. Na webu mají nejbližší akce, takže můžete vyrazit na letní kino apod.